Gdańska Akademia Bankowa w ramach Akademii Europejskiego Kongresu Finansowego realizuje we współpracy ze studentami Akademii EKF cykl debat oksfordzkich. W debatach oksfordzkich udział biorą studenci będący członkami Akademii oraz przedstawiciele biznesu, nauki i administracji publicznej.

Z zaproponowanych przez studentów Akademii tez, wybierane są takie, które swoimi argumentami będą z jednej strony wspierać, zaś z drugiej podważać dwa konkurujące zespoły dyskutantów.


Debaty oksfordzkie z poprzednich lat

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z listą debat oksfordzkich zrealizowanych w poprzednich latach w ramach Akademii EKF:

  • Debata Oksfordzka “W 2050 roku 5 największych polskich miast osiągnie neutralność klimatyczną” | PEF 2021
  • Debata Akademii EFC 2019 – Hazard moralny a wiarygodność systemu finansowego
  • Debata Oksfordzka “Europa dwóch prędkości zniszczy Unię Europejską”
  • Debata Oksfordzka “Unia Europejska rozpadnie się w ciągu najbliższych 5 lat”
  • Debata Oksfordzka – Czy pomagać frankowiczom?
  • Studencka Debata Oksfordzka “Obniżenie wieku emerytalnego w Polsce”
  • Debata Oksfordzka British Alumni Society na European Financial Congress, Sopot 2015
Wybierz wydarzenie
Akademia EKF6 - 8 czerwca 2022

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie