Dziękujemy za przesłanie formularza elektronicznego do projektu Akademii Europejskiego Kongresu Finansowego w roku 2023.

Potwierdzenie rejestracji otrzymają Państwo także na podany adres e-mail.

WAŻNE: Oprócz wypełnienia formularza w formie elektronicznej, należy także odesłać skan podpisanego formularza w wersji .pdf wraz z pozostałymi dokumentami rekrutacyjnymi na adres akademia.efc@efcongress.com.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu:  akademia.efc@efcongress.com

Zespół
Europejskiego Kongresu Finansowego

Wybierz wydarzenie
Akademia EKF2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie