Szanowni Studenci,

występuje problem z niniejszym formularzem na tej stronie. Próbujemy rozwiązać ten problem. Jeśli  jednak nie mogą Państwo wypełnić formularza, proszę się nie martwić. Najważniejsze jest dla nas wysłanie kompletu dokumentów na maila.

Z pozdrowieniami,

Akademia EKF

  [select* your-tradei first_as_label "Płeć": "Kobieta" "Mężczyzna"] Formularz w pdf Formularz w word Zdjęcie jpeg/png
  Wybierz wydarzenie
  Akademia EKF2-4 czerwca 2025

  ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

  W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

   

  Wyszukaj na stronie

  Anuluj wyszukiwanie