EKF bierze udział  w konsultacjach ESMA (European Securities and Markets Authority), dotyczących Regulacyjnych Standardów Technicznych (RTS)zawierających pięć propozycji odwołujących się do „nowego” Rozporządzenia BMR z 18 grudnia 2019r.  

Głos interesariuszy i uczestników rynku finansowego w tych konsultacjach jest niezwykle ważny, aby przed wprowadzeniem nowych RTS, ESMA mogła uzyskać rzetelne stanowisko rynku wynikające z dotychczasowych doświadczeń praktycznych funkcjonowania RTS i BMR. EKF opracowuje wspólne, syntetyczne stanowisko ekspertów z polskiego rynku. Pytania konsultacyjne dotyczą opinii ekspertów na temat proponowanych zmian i ich zasadności.  

Wszystkich chętnych ekspertów serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w badaniu, poprzez wysyłanie odpowiedzi na te pytania, które są najbardziej istotne z punktu widzenia polskiego sektora bankowego oraz polskiej gospodarki.  

Badanie jest prowadzone przez Europejski Kongres Finansowy całkowicie na zasadzie pro bono, z zachowaniem pełnej anonimowości uczestniczących w nim ekspertów.  

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem konsultacyjnym (załącznik 1) i pytaniami konsultacyjnymi (załącznik 2).  

Zał. 1 Materiał konsultacyjny ESMA

Zał. 2 Pytania konsultacyjne

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: leszek.pawlowicz@gab.com.pl 

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie