W 2015 r. dołączył do LSE jako profesor na Wydziale Ekonomii . W latach 2015-2020 profesor Erik Berglof był dyrektorem Instytutu Spraw Globalnych (IGA) w London School of Economics.  Założył Laboratorium Polityki Globalnej LSE (LSE Global Policy Lab).

Obecnie Erik Berglöf jest również Senior Fellow w Brookings Institution w Waszyngtonie, członkiem zarządu i pracownikiem naukowym European Corporate Governance Institute w Brukseli, pracownikiem naukowym i byłym dyrektorem programowym w Centre for Economic Policy Research w Londynie, skarbnikiem Międzynarodowego Stowarzyszenia Ekonomicznego, powiernikiem Fundacji Praw Człowieka Bianki Jagger oraz Women for Women International. Jest też członkiem Rady Głównych Ekonomistów międzynarodowych instytucji finansowych.

Specjalizuje się w transformacji strukturalnej; ładzie korporacyjnym; reformie UE oraz ładzie globalnym.

📆 Erik Belgrof weźmie udział w debacie pt. ,,Co przynoszą zmiany na Wschodzie?’’ 6 czerwca o godzinie 10:30.

💬 Więcej informacji o paneliście na stronie: https://www.efcongress.com/osoby/eric-berglof/

✏️ Rejestracja na Kongres: https://efc.myevent.pl/

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie