Serdecznie zapraszamy do obejrzenia debaty z udziałem przodujących w swoich branżach i rynkach polskich menedżerów, którzy rozmawiali o wnioskach płynących z okresu pandemii i dzielili się nabytą wiedzą, aby z optymizmem spojrzeć na zmiany, które dokonały się w tym okresie.


Przez ostatni rok prawie wszystko się zmieniło i nowa normalność powoli staje się już faktem. Zmieniła się codzienność każdego z nas, a w tym podejście do życia, relacje międzyludzkie, poczucie odpowiedzialności za otoczenie, ale zmienił się również biznes. Nowe priorytety i modele biznesowe, odmieniona formuła pracy, poszukiwanie równowagi między pracą i domem, wyzwania związane z cyfryzacją, gwarancją bezpieczeństwa czy nowy wymiar odpowiedzialności społecznej biznesu – to wszystko w ostatnich kilkunastu miesiącach niespodziewanie i diametralnie przeobraziło się.

Społeczeństwo chce wrócić do normalności i patrzeć z optymizmem w przyszłość. Czy jako społeczeństwo i biznes przeszliśmy test odporności i zdolności adaptacji z dnia na dzień do nieprzewidywalnych warunków?  Zapraszamy do rozmowy o odmienionej rzeczywistości z uśmiechem, nadzieją i optymizmem.

 

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie