Prognozy te są owocem opinii ponad 40 ekspertów współpracujących z Europejskim Kongresem Finansowym. W opracowaniu skoncentrowano się na:

  • prognozach dotyczących pięciu kluczowych wskaźników makroekonomicznych dla Polski
  • identyfikacji i określeniu wagi oraz prawdopodobieństwa:
    – najważniejszych zagrożeń dla rozwoju gospodarczego,
    – najważniejszych zagrożeń dla stabilności systemu finansowego,

oraz

  • rekomendowaniu działań w obszarze polityki gospodarczej

Prognozy przedstawili liderzy projektu Leszek Pawłowicz, inicjator i koordynator Europejskiego Kongresu Finansowego oraz Ludwik Kotecki, Dyrektor Instytutu Odpowiedzialnych Finansów, zaś rekomendację EKF dot. kredytów walutowych omówił Andrzej Reich, niezależny ekspert.

 

 

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie