Szanowni Państwo,

Mając na względzie niepokojący wzrost liczby zakażeń koronawirusem na Pomorzu (o 60% ostatniej doby) i w całej Polsce, czujemy się zmuszeni odwołać stacjonarną edycję Europejskiego Kongresu Finansowego. Jutro przekażemy Państwu informację, które spośród zaplanowanych dyskusji kongresowych odbędą się w dniach 12-14 października w formule online.

Bardzo przepraszamy wszystkich, których dotyka ta decyzja. Obligują nas do niej jednak troska o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników Kongresu w świetle niesprzyjających okoliczności przyspieszonego rozwoju epidemii Sars-CoV-2 w ostatnich dniach.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować Radzie Programowej EKF oraz wszystkim Partnerom i Patronom EKF za ich wsparcie i zaangażowanie w przygotowanie bardzo interesującego i odpowiadającego na obecne wyzwania programu tegorocznego Kongresu. Dziękujemy także wszystkim mówcom i panelistom, którzy byli gotowi dzielić się podczas Kongresu swoją wiedzą, doświadczeniem, a także rekomendacjami jak stawiać czoła obecnemu kryzysowi oraz aktywnie przyczyniać się do rozwoju gospodarki. Dziękujemy też wszystkim zarejestrowanym gościom, którzy pragnęli uczestniczyć w Kongresie i czynnie debatować o drogach do odbudowy stabilności i wartości gospodarki po kryzysie.

Dopóki nie wygaśnie w Polsce stan ostrej epidemii, planujemy by Europejski Kongres Finansowy prowadzony był w formie hybrydowej, w tym stacjonarnej lecz zdecentralizowanej, tj. rozproszonej co do miejsca i czasu odbywania się debat. Pozwoli to na przestrzeganie wszelkich aktualnych w danym czasie regulacji sanitarnych i niegromadzenie w tym samym czasie i miejscu nadmiernej liczby uczestników. O szczegółach tej zmiany poinformujemy Państwa w odrębnym komunikacie.

Z poważaniem,

Leszek Pawłowicz
Koordynator Europejskiego Kongresu Finansowego

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie