Szanowni Państwo,

Jako organizatorzy X Europejskiego Kongresu Finansowego chcemy jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo wszystkich Uczestników Kongresu. Dlatego też, starając się zapewnić maksymalną ochronę przed wirusem COVID-19 podczas trwania Kongresu, przygotowaliśmy się na ewentualność przeniesienia Kongresu do innej, większej przestrzeni konferencyjnej w Trójmieście.

W obliczu aktualnie panującej sytuacji epidemiologicznej w Sopocie podjęliśmy decyzję, by przeprowadzić tegoroczny Europejski Kongres Finansowy w jednym z największych tego typu obiektów Trójmiasta, tj. w salach nowoczesnego centrum wystawienniczo-kongresowego AmberExpo w Gdańsku.

Miejsce to dzięki swej kubaturze oraz infrastrukturze umożliwi zapewnienie ścisłego reżimu sanitarnego wszystkim uczestnikom debat kongresowych.

Jednocześnie wszystkim Gościom Kongresu służymy bezpiecznym transportem z Sopotu do miejsca debat oraz z AmberExpo do Sopotu każdego dnia Kongresu. Oferujemy przewóz autokarami o podwyższonym standardzie oraz minibusami z zachowaniem odpowiedniego dystansu pomiędzy pasażerami. Chcącym skorzystać z transportu grupowego będziemy mierzyli temperaturę przed wejściem do pojazdów. Autokary będą codziennie ozonowane. Tym, którzy chcieliby jechać samodzielnie do miejsca Kongresu, proponujemy z góry opłacone samochody do wynajęcia (auta w ograniczonej ilości – prosimy o kontakt z organizatorem).

Zapraszamy na stronę FAQ, gdzie znajdą Państwo dodatkowe informacje oraz odpowiedzi na możliwe pytania. 

Dołożymy wszelkich starań, aby „przeprowadzka” tegorocznego Kongresu do większych sal w Gdańsku wiązała się dla naszych Gości z jak najmniejszymi niedogodnościami – liczymy na Państwa zrozumienie.

Europejski Kongres Finansowy stale monitoruje sytuację związaną z COVID-19 i reaguje konkretnymi działaniami na zmieniające się obostrzenia epidemiologiczne w Trójmieście. Od ogłoszenia w ubiegłym tygodniu surowszych wymogów sanitarnych w Sopocie, liczba nowych zakażeń bardzo zmalała, przy stałym zaangażowaniu władz miasta i służb miejskich. Ogłoszona w Sopocie strefa nie ma wpływu na działalność bazy noclegowej miasta Sopotu, a więc i zakwaterowanie uczestników EKF. 

Tematem przewodnim wszystkich tegorocznych przedsięwzięć Europejskiego Kongresu Finansowego są „Odpowiedzialne finanse w obliczu kryzysu”. Odpowiedzialny jest również EKF. Chcemy, by tegoroczny Kongres dawał dobry przykład poprzez odpowiedzialne podejście do organizacji zgromadzeń i zapewnienie podczas debat jak największej kubatury sal kongresowych oraz zachowania bezpiecznego dystansu. Zachęcamy do zapoznania się z zaleceniami, niezbędnymi do zachowania odpowiedniej ochrony w czasach pandemii.

W związku z pogorszeniem się sytuacji epidemiologicznej w Polsce, Europejski Kongres Finansowy prowadzony będzie w formie hybrydowej – stacjonarnej i online. Tym z Państwa, którzy nie będą mogli przyjechać do Trójmiasta, oferujemy możliwość uczestnictwa w Kongresie online. Dotyczy to również osób już zarejestrowanych na Kongres, wcześniej planujących uczestniczyć w nim stacjonarnie.

Program EKF, układ i kolejność debat pozostają bez zmian.


W przypadku dodatkowych pytań związanych z przeniesieniem Kongresu prosimy o kontakt:
Program, Partnerzy i Paneliści: Elżbieta Marquardt (elzbieta.marquardt@gab.com.pl)
Media: Rafał Broniewski (rafal.broniewskie@gab.com.pl)
Logistyka i Partnerzy: Michał Musiał (michal.musial@gab.com.pl)
Transport: Monika Hommel (monika.hommel@gab.com.pl)
Zakwaterowanie i rejestracja: Martyna Chojnacka (martyna.chojnacka@gab.com.pl)

 

Zobacz również

Współorganizatorzy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny
Partnerzy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Patronat honorowy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy instytucjonalni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni partnerzy medialni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie