Szanowni Państwo,

Jako organizatorzy X Europejskiego Kongresu Finansowego chcemy jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo wszystkich Uczestników Kongresu. Dlatego też, starając się zapewnić maksymalną ochronę przed wirusem COVID-19 podczas trwania Kongresu, przygotowaliśmy się na ewentualność przeniesienia Kongresu do innej, większej przestrzeni konferencyjnej w Trójmieście.

W obliczu aktualnie panującej sytuacji epidemiologicznej w Sopocie podjęliśmy decyzję, by przeprowadzić tegoroczny Europejski Kongres Finansowy w jednym z największych tego typu obiektów Trójmiasta, tj. w salach nowoczesnego centrum wystawienniczo-kongresowego AmberExpo w Gdańsku.

Miejsce to dzięki swej kubaturze oraz infrastrukturze umożliwi zapewnienie ścisłego reżimu sanitarnego wszystkim uczestnikom debat kongresowych.

Jednocześnie wszystkim Gościom Kongresu służymy bezpiecznym transportem z Sopotu do miejsca debat oraz z AmberExpo do Sopotu każdego dnia Kongresu. Oferujemy przewóz autokarami o podwyższonym standardzie oraz minibusami z zachowaniem odpowiedniego dystansu pomiędzy pasażerami. Chcącym skorzystać z transportu grupowego będziemy mierzyli temperaturę przed wejściem do pojazdów. Autokary będą codziennie ozonowane. Tym, którzy chcieliby jechać samodzielnie do miejsca Kongresu, proponujemy z góry opłacone samochody do wynajęcia (auta w ograniczonej ilości – prosimy o kontakt z organizatorem).

Zapraszamy na stronę FAQ, gdzie znajdą Państwo dodatkowe informacje oraz odpowiedzi na możliwe pytania. 

Dołożymy wszelkich starań, aby „przeprowadzka” tegorocznego Kongresu do większych sal w Gdańsku wiązała się dla naszych Gości z jak najmniejszymi niedogodnościami – liczymy na Państwa zrozumienie.

Europejski Kongres Finansowy stale monitoruje sytuację związaną z COVID-19 i reaguje konkretnymi działaniami na zmieniające się obostrzenia epidemiologiczne w Trójmieście. Od ogłoszenia w ubiegłym tygodniu surowszych wymogów sanitarnych w Sopocie, liczba nowych zakażeń bardzo zmalała, przy stałym zaangażowaniu władz miasta i służb miejskich. Ogłoszona w Sopocie strefa nie ma wpływu na działalność bazy noclegowej miasta Sopotu, a więc i zakwaterowanie uczestników EKF. 

Tematem przewodnim wszystkich tegorocznych przedsięwzięć Europejskiego Kongresu Finansowego są „Odpowiedzialne finanse w obliczu kryzysu”. Odpowiedzialny jest również EKF. Chcemy, by tegoroczny Kongres dawał dobry przykład poprzez odpowiedzialne podejście do organizacji zgromadzeń i zapewnienie podczas debat jak największej kubatury sal kongresowych oraz zachowania bezpiecznego dystansu. Zachęcamy do zapoznania się z zaleceniami, niezbędnymi do zachowania odpowiedniej ochrony w czasach pandemii.

W związku z pogorszeniem się sytuacji epidemiologicznej w Polsce, Europejski Kongres Finansowy prowadzony będzie w formie hybrydowej – stacjonarnej i online. Tym z Państwa, którzy nie będą mogli przyjechać do Trójmiasta, oferujemy możliwość uczestnictwa w Kongresie online. Dotyczy to również osób już zarejestrowanych na Kongres, wcześniej planujących uczestniczyć w nim stacjonarnie.

Program EKF, układ i kolejność debat pozostają bez zmian.


W przypadku dodatkowych pytań związanych z przeniesieniem Kongresu prosimy o kontakt:
Program, Partnerzy i Paneliści: Elżbieta Marquardt (elzbieta.marquardt@gab.com.pl)
Media: Rafał Broniewski (rafal.broniewskie@gab.com.pl)
Logistyka i Partnerzy: Michał Musiał (michal.musial@gab.com.pl)
Transport: Monika Hommel (monika.hommel@gab.com.pl)
Zakwaterowanie i rejestracja: Martyna Chojnacka (martyna.chojnacka@gab.com.pl)

 

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie