Zachęcamy Państwa do zapoznania się z artykułem autorstwa Panów Mariusza Sudoła, Operations Director CEE, Hitachi Europe Ltd. i Tadeusza Woszczyńskiego, Country Manager Poland, Austria, Czech Rep., Slovakia & Baltics, Hitachi Europe Ltd.

Artykuł powstał w ramach Publikacji Europejskiego Kongresu Finansowego “Wyzwania Informatyki Bankowej – VII edycja

BIOMETRIA W SEKTORZE FINANSOWYM – Potrzeby, obszary i warunki rozpowszechnienia na rynku

„Rozwój informacji, możliwości ich gromadzenia, przekazywania oraz przetwarzania, w szczególności przetwarzania elektronicznego, stanowią charakterystyczną cechę nowoczesnych technologii. Przykładem tych, których istota funkcjonowania opiera się na wykorzystywaniu indywidualnych właściwości każdego człowieka są technologie biometryczne. Wydaje się, że obecnie mogą mieć one szersze, niemal powszechne zastosowanie w bankowości.”

 

Czytaj więcej...

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie