Opis debaty:

Branża finansowa jest najsilniej reprezentowana wśród uczestników badania Deloitte Agile Maturity Survey 2023, zatem wiele wniosków, które płyną z badania opartych jest na głosach pracowników banków i firm ubezpieczeniowych. Zainteresowanie zwinnością w tej branży jest utrzymującym się trendem, czego przyczyn można upatrywać w korzyściach, jakie niesie ze sobą większa elastyczność w sposobie pracy. Instytucje finansowe, pośród wszystkich innych przedsiębiorstw na rynku, podlegają szczególnego rodzaju kontrolom i nadzorowi. To przez lata sprawiało, że ich struktury i procedury były niezmienne. Wdrożenie kultury zwinnej otworzyło dla nich nowe możliwości. Trzymając się nadal wysokich standardów i wytycznych, firmy te reorganizują swoją rzeczywistość, by zapewnić jak najlepszą obsługę klienta.

W trakcie panelu dyskusyjnego wraz z ekspertami omówimy m.in. następujące kwestie:

  • Czego oczekują i co zyskują firmy wdrażające agile?
  • Czy zwinna transformacja się opłaca?
  • Jakie praktyki wpływają na realne efekty transformacji? Co pomaga a co utrudnia ich osiągnięcie?
  • Czy pod ścisłą kontrolą regulatora, można być w pełni agile?
  • Czy agile generuje kult zajętości i jak z nim walczyć?
  • Jakie są najczęstsze błędy transformacji?
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie