EY Polska zaprasza na debatę panelową, która zagłębi się w zawiłości dwóch głównych rewolucji kształtujących przyszłość sektora finansowego: Sztucznej Inteligencji (AI) oraz ESG (environmental, social, and governance).

Debata rozpocznie się informacją na temat raportu EY “Jak polskie firmy wdrażają AI?”, która stworzy podstawę do bogatej dyskusji na temat transformacyjnego wpływu AI i ESG na sektor finansowy. Panelistki / ści podzielą się swoimi doświadczeniami i strategiami integracji AI w swoich organizacjach, poruszając wyzwania związane z ewolucją ról zawodowych i zwiększaniem produktywności pracowników.

Główne tematy obejmą implikacje AI na dynamikę siły roboczej, rosnące zapotrzebowanie na “zielone kompetencje” w świetle rozważań ESG oraz konieczność transformacji organizacji w celu osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju. Panel zbada również, jak te rewolucje przekształcają polityki HR i ewolucję ról menedżerskich w branży bankowej.

Wydarzenie zakończy się interaktywną sesją pytań i odpowiedzi, zapraszając uczestników do zadawania pytań panelistom i uczestnictwa w dialogu.
Dołącz do nas na Europejskim Kongresie Finansowym, aby zgłębić wyzwania i możliwości prezentowane przez rewolucje AI i ESG w sektorze finansowym.

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie