Technologia ewoluuje w zawrotnym tempie, cyfryzacja zmienia sposób funkcjonowania nie tylko indywidualnych użytkowników usług i obywateli, ale także ma wpływ na działanie instytucji sektora publicznego, całych branż oraz poszczególnych firm. Wiele w tym zakresie wydarzyło się na przestrzeni ostatnich lat, choć w dalszym ciągu są obszary, gdzie w kontekście cyfryzacji pozostaje jeszcze sporo do zrobienia.

Uczestnicy debaty rozmawiać będą o tym co się udało osiągnąć, o priorytetach w cyfryzacji, roli i znaczeniu rozwiązań, opartych o nowe technologie oraz ich wpływie na gospodarkę i zrównoważony rozwój społeczny.

Eksperci uczestniczący w rozmowie podejmą próbę ewaluacji rzeczywistego potencjału cyfryzacji, który ma przyczyniać się do budowania przyjaznego i bezpiecznego cyfrowo państwa, zarówno w zakresie usług sektora publicznego jak i sektorów komercyjnych.

Debata będzie okazją do zastanowienia się nad tym, w jakim stopniu postępująca digitalizacja może stać się fundamentem dla dynamicznego rozwoju i skutecznego funkcjonowania nowoczesnego państwa.

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie