Agile, który narodził się w świecie start-up’ów, już wiele lat temu zaczął pukać do drzwi tradycyjnych organizacji, które rywalizując często o te same rynki, muszą w odpowiedni sposób dostosowywać się do zmieniających się warunków rynkowych i ewoluujących oczekiwań klientów. Dziś metodyki zwinne stają się standardem w większości czołowych organizacji. Korzyści osiągane przez organizacje, które przeszły już transformację na zwinny model pracy sprawiają, że coraz liczniejsze grono firm sektora finansowego, decyduje się na transformację agile.

Podczas panelu „Blaski i cienie zwinności w finansach” porozmawiamy o głównych przesłankach do transformacji w kierunku zwinnym, wyzwaniach napotykanych na tej drodze oraz efektach jakich można się spodziewać. Porównamy stosowane podejścia, zdefiniujemy czym jest sukces transformacji, omówimy jakie mogą być pułapki w adaptacji podejścia agile.

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie