Wiele raportów globalnych instytucji badawczych jednoznacznie wskazuje, że decyzje dotyczące transformacji chmurowej w największych instytucjach finansowych świata były w pełni słuszne a technologia stała się kluczowym elementem budowy przewagi konkurencyjnej. Dodatkowo ostatnie wydarzenia związane z kryzysem na Ukrainie zredefiniowały podejście do ciągłości działania a ataki cyberprzestępców na masową skalę stały się dużym wyzwaniem, z którym się mierzy polski sektor finansowy. W związku z tym dziś praktycznie każdy zarząd największych banków i ubezpieczycieli w Polsce posiada na swojej agendzie daleko idące plany migracji do chmury publicznej – poza technologią chmura, z uwagi na model funkcjonowania zaczyna być postrzegana jako bezpieczna alternatywa do przechowywania w bezpieczny sposób danych klientów.

Podczas debaty postaramy się odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób organizacje z sektora finansowego powinny budować strategię IT aby zapewnić ciągłość działania i najwyższy poziom bezpieczeństwa, jednocześnie podnosząc jakość swoich usług aby sprostać wymaganiom klientów w zmieniającym się świecie Nasi prelegenci podzielą się obserwacjami i najlepszymi praktykami w prowadzeniu projektów transformacyjnych w otoczeniu regulowanym.

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie