Chmura obliczeniowa na stałe zagościła na agendzie zarządów polskich banków. Chmura to nie tylko oszczędność kosztów i większa elastyczność systemów informatycznych, ale przede wszystkim innowacje, dzięki którym banki mogą w końcu konkurować z fintechami i startupami. Z drugiej strony inwestycje globalnych dostawców chmury zmieniły perspektywę z jaką patrzymy dzisiaj na najnowocześniejsze technologie. Jednak czy chmura to tylko technologia? W jaki sposób banki wykorzystują chmurę obliczeniową do realizacji swoich celów strategicznychi? Co powinno być pierwsze przy wyborze strategii chmurowej – strategia biznesowa czy efektywność infrastruktury informatycznej? W końcu – czy chmura obliczeniowa się opłaca? Jak zbudować business case, który zostanie zaakceptowany przez zarząd?

Na te i inne pytania związane z chmurą obliczeniową odpowiedzą reprezenci zarządów największych polskich banków oraz firm technologicznych. Zostaną także omówione najnowsze trendy rynkowe i technologiczne związane z chmurą obliczeniową, a także przykłady wdrożeń rozwiązań chmurowych w sektorze finansowym, które przyniosły wymierne korzyści biznesowe.

Współorganizatorzy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny:
Patronat honorowy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Medialni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres FinansowyEKF Online: 14 czerwca 2021
EKF Sopot: 13 - 15 września 2021

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie