Bezpieczeństwo sektora finansowego w dobie gospodarki cyfrowej zawsze było przedmiotem troski, zarówno branży, regulatorów, jak i samych klientów. Z jednej strony banki od wielu lat intensywnie inwestują w rozwiązania chroniące swoje systemy, a także ich klientów przed zagrożeniami w cyberprzestrzeni, z drugiej wydarzenia tego roku poddały testowi nasze myślenie o tym, co może być wymagane, aby zapewnić ciągłość działania biznesu. Pojawiają się także pytania, w jaki sposób klienci banków mogą być dotknięci w przypadku braku dostępu do tradycyjnych i cyfrowych kanałów dostępu.

Niezależnie od pojawiających się nowych wyzwań, nadal aktualne pozostają kwestie ciągłej aktywności cyberprzestępców. W związku z tym sektor bankowy cały czas poszukuje adekwatnych rozwiązań w celu ochrony własnej infrastruktury oraz edukacji klientów. W czasie dyskusji zostaną poruszone kwestie związane z zagrożeniami w cyberprzestrzeni wynikającymi z nowej sytuacji geopolitycznej oraz możliwymi sposobami ich zaadresowania.

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie