Organizacje powszechnie zwiększają inwestycje w technologie, które mogą poprawić jakość obsługi klienta (CX). Jednak osiągnięcie zwrotu z tych inwestycji — zarówno pod względem doświadczenia klienta, jak i zysków finansowych – nie jest oczywiste. W rzeczywistości organizacje zgłaszające najniższy poziom jakości CX często korzystają z tych samych narzędzi, co organizacje zgłaszające najwyższą jakość CX (źródło: badanie MIT SMR). Co zatem wyróżnia leaderów customer experience?

W ramach debaty odpowiemy na następujące pytania:

  • Dlaczego wpisanie customer experience w strategię oraz zmiana modelu operacyjnego są konieczne?
  • Czy polskie organizacje finansowe są gotowe na porzucenie modelu produktocentrycznego
    i co to w praktyce oznacza?
  • Kto w organizacji powinien być odpowiedzialny za customer experience i jakie kompetencje powinien posiadać leader CX?
  • W jakie technologie organizacje będę inwestować w przeciągu najbliższych 2 lat aby zapewnić klientom wyjątkowe doświadczenia?
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie