Jury konkursowe wyróżniło eseje sześciorga studentów, którzy zmierzą się z obroną swoich prac podczas debaty otwarcia Akademii EKF 2024:

  • Veronika Barankevych, autorka eseju: “Sztuczna inteligencja w polskiej edukacji: nowotwór czy panaceum dla przyszłości?”
  • Filip Garnicz-Garnicki, autor eseju “Sztuczna inteligencja jako narzędzie wspomagające nauczyciela”
  • Justyna Klimowicz, autorka eseju: “Nowa era nauki: wykorzystanie Sztucznej Inteligencji w kształceniu kompetencji globalnych”
  • Jakub Rochowski, autor eseju: “Zielona transformacja a instytucje finansowe – pytanie nie „czy”, ale „jak” i „kiedy”
  • Julian Smółka, autor eseju: “Polska sprawna i ambitna”
  • Przemysław Wira, autor eseju: “Wodór: Szansa dla Europy czy naukowy farmazon”
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie