Czy w kontekście sukcesu gospodarczego i znaczeniu gospodarki Polski w regionie Europy Środkowo-Wschodniej powinniśmy oczekiwać ekspansji międzynarodowej polskich banków? Co polski sektor bankowy może zaoferować Europie i światu?
Eksperci poszukają odpowiedzi na pytanie na ile rola polskiego sektora bankowego powinna iść w parze z rosnącą pozycją polskiej gospodarki i ekspansją polskich przedsiębiorstw na arenie międzynarodowej. Czy aktualna sytuacja geopolityczna temu sprzyja, jakie są możliwe strategie ekspansji? Debata zostanie poprzedzona krótkim podsumowaniem zmian jakie zaszły w gospodarkach oraz sektorach bankowych krajów regionu Europy Środkowo-Wschodniej od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej.

 

Sesja w języku angielskim

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie