Czy młodzi chcieliby zamiany złotówki na euro? Dr Marta Penczar, dyrektor EKF-Research, Uniwersytet Gdański, zapytała m.in. o to członków Akademii EKF. Ankieta przyniosła wiele zaskakujących odpowiedzi. Jak je zinterpretować, w sytuacji, gdy badania Anny Bichty, prezeski Fundacji Think! która bada skłonność młodych Polaków do przedsiębiorczość pokazuje, że badani czują się komfortowo z Polską w UE. Celem dyskusji, której gośćmi będą doświadczeni ekonomiści a także słuchacze Akademii EKF, będzie uzyskanie odpowiedzi na pytanie, dlaczego młodzi mają tak jednoznaczne podejście do zamiany złotówki na euro.
Spotkanie poprowadzi Paweł Zegarłowicz, prezes Fundacji Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga, która od kilkunastu zajmuje się wspieraniem młodych przedsiębiorców oraz edukacją finansową.

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie