W obliczu dynamiki dużych inwestycji infrastrukturalnych w Polsce, napędzanych przez Krajowy Plan Odbudowy (KPO) i wymogi środowiskowe, kluczowe jest zrozumienie roli polskich i zagranicznych podmiotów w finansowaniu i realizacji tych projektów.

Budowa elektrowni atomowej to przedsięwzięcie bez precedensu w Polsce, wymagające zarówno finansowania, jak i istotnych kompetencji. Zmiana rządu i koalicji rządowej wprowadza dodatkowe wyzwania, które mogą wpływać na harmonogramy inwestycji i ich realizację.

Debata będzie dotyczyć tego, jak sektor finansowy może uczestniczyć w tych inwestycjach, jakie kompetencje są niezbędne oraz jak najlepiej wykorzystać dostępne środki unijne, uwzględniając potencjalne opóźnienia spowodowane zawirowaniami politycznymi.

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie