Półtora roku temu generatywna sztuczna inteligencja (GenAI) rozbudziła naszą wyobraźnię, obiecując rewolucję w wielu dziedzinach. Dziś, mimo znaczącego postępu technologicznego i coraz częstszego sięgania po rozwiązania oparte na AI, wciąż jesteśmy na wczesnym etapie jej adopcji, zwłaszcza w sektorze finansowym.

Czy GenAI spełniła nasze oczekiwania? Czy tempo wdrażania tych rozwiązań w bankowości jest zadowalające? Czy obawy w sektorze związane z regulacjami i aspektami prawnymi są bezpodstawne?

Co jest nam potrzebne, aby w pełni wykorzystać potencjał generatywnej AI? Jakie są bariery i jak możemy się uczyć od innych sektorów?

Na te pytania poszukamy odpowiedzi podczas debaty, skupiając się na praktycznych aspektach wykorzystania AI w finansach, regulacjach prawnych oraz relacjach z klientami.

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie