Pandemia koronawirusa wywołała wstrząs w całej gospodarce. Ograniczenia wynikające z konieczności zachowania społecznej izolacji wymagały szybkiej transformacji i poszukiwania rozwiązań, pozwalających na automatyzację procesów oraz w pełni zdalne świadczenie usług.

Coraz licznej pojawiają się pytania, czy tak szybkie tempo przemian będzie możliwe do utrzymania w dłuższej perspektywie, także w kontekście pogarszającej się sytuacji gospodarczej. Pytanie to jest szczególnie istotne w zderzeniu z rozbudzonymi oczekiwaniami konsumentów, pacjentów, przedsiębiorców. Systematycznie rosnąca popularność e-usług, a także liczba Polaków, którzy preferują rozwiązania zdalne, wiążą się ze zmieniającymi się potrzebami, dotyczącymi stylu życia i modelu pracy.

W trakcie debaty będziemy z zaproszonymi gośćmi rozmawiać o rekomendacjach co do najlepszych praktyk opartych na własnych doświadczeniach z ostatnich miesięcy oraz podejmiemy próbę projektowania przyszłości, także w kontekście nowych metod pozyskiwania klientów i sprawnego reagowania na ich potrzeby, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Kluczowe zagadnienia:

  • Na naszych oczach błyskawicznie zmienia się świat, transformują się zwyczaje i oczekiwania konsumentów. Już wcześniej widoczne procesy – związane z cyfryzacją, upowszechnieniem e-usług i płatności bezgotówkowych – pandemia mocno uwypukliła i przyspieszyła. Gdzie jesteśmy teraz?
  • Rozwój technologii daje nam coraz więcej możliwości i pozwala szybko reagować na nowe wyzwania. W konkurowaniu o rynek i lojalność klientów, wygrywają ci, którzy są dobrze przygotowani i reagują sprawnie – czego powinniśmy się od nich nauczyć?
  • Gospodarka cyfrowa wymaga zrównoważenia w każdym możliwym aspekcie: równego tempa zmian w sektorze prywatnym i publicznym, szerokiego dostępu do usług i narzędzi, konsekwentnego rozwijania kompetencji cyfrowych, zapewnienia cyberbezpieczeństwa. Jak sobie z tym radzimy i co należy poprawić?
Współorganizatorzy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni:
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy14 - 16 czerwca 2021
Termin alternatywny 13 - 15 września

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie