Żyjemy w niespokojnych i nieprzewidywalnych czasach. Jeszcze kilka lat temu nikt nie wyobrażał sobie pandemii, wojny w Ukrainie i w Izraelu, ryzyka globalnego konfliktu. W tych niepewnych okolicznościach chcemy inwestować i budować aby nie przespać okazji i znaleźć się w czołówce krajów europejskich. Jak finansować i ubezpieczać duże, rozwojowe inwestycje w czasach geopolitycznych zmian na świecie?

  • Jakie są obecnie największe wyzwana inwestycyjne dla polskiej gospodarki?
  • Czy w obecnych czasach zagrożeń jesteśmy przygotowani do finansowania i ubezpieczania dużych i nowatorskich projektów? Czego nas uczą nas nowe czasy?
  • Czy możliwe jest wybudowanie elektrowni atomowej w założonym terminie? Większość projektów atomowych na świecie miało opóźnienie. Jakie nowe rodzaje zabezpieczeń finansowo-ubezpieczeniowych są obecnie potrzebne do rozpoczęcia takiej inwestycji
  • Business interruption insurance – dlaczego jest coraz częściej potrzebne?
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie