Jak zachować konkurencyjność mediów na rynku cyfrowym i zapewnić różnorodność treści dla odbiorców?

  • W jakim stopniu regulacje DMA i DSA, nazywane nową konstytucją Internetu, których celem jest poprawa konkurencyjności w sieci i ochrona bezpieczeństwa i prywatności internautów, gwarantują dobre praktyki na rynkach cyfrowych? Czy są przestrzegane? Gdzie są luki?
  • Czy faktycznie zyskaliśmy prywatność w sieci? Czy wiemy kto ma dostęp do naszych danych?
  • Media funkcjonują dzięki treściom oraz reklamom. Jak funkcjonuje rynek reklamy w internecie? kto go kontroluje?
  • Co dla mediów oznacza wejście SI?
  • Czy rosnąca dominacja big techów pozwoli na rozwój bezpłatnych mediów i zachowanie różnorodności treści dla użytkowników? Kto jest obecnie największym wydawcą na rynku?
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie