Topowi pracownicy są bardzo ambitni i motywowani perspektywą rozwoju osobistego na najwyższym poziomie. W branży technologicznej walka o talenty jest szczególnie zacięta, bo często dotyczy rynku nie tyle lokalnego co globalnego. Szczególnie w dobie rozwoju i wdrażania rozwiązań AI, należy zadbać o specjalistów, by nasze instytucje finansowe nie pozostały z tyłu wyścigu technologicznego.

Podczas dyskusji omówimy strategię, narzędzia i praktyki, które pomagają firmom w zatrzymaniu kluczowych pracowników w organizacjach.

  • Główne bariery w pozyskiwaniu topowych talentów
  • Jak szybki rozwój AI wpłynie na rynek pracy?
  • Nowoczesne strategie zatrzymywania pracowników i rola kultury organizacyjnej w zatrzymaniu talentów
  • Ścieżki rozwoju zawodowego jako narzędzie retencji i wartość programów szkoleniowych i mentoringu
  • Aspekty psychologiczne lojalności pracowników oraz motywacja i zaangażowanie a zatrzymanie talentów
  • Rola liderów w zatrzymywaniu kluczowych pracowników oraz praktyczne przykłady zatrzymania talentów
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie