Czy banki mają szansę stać się love brandami, czyli markami wywołującymi pozytywne emocje i które chętnie polecamy innym? Jak bowiem wzbudzić w klientach miłość do branży, która stereotypowo nie cieszy się dużą sympatią lub uznawana jest za dość nudną? Jednocześnie banki mierzą się z wyzwaniem budowania relacji z klientami, ze wzmacnianiem ich lojalności i przywiązania, a z drugiej strony z konsekwencjami ewentualnej porażki w tym obszarze.

  • Co pierwsza relacja z bankiem daje klientowi, a co samemu bankowi?
  • Czy lojalność klientów ma znaczenie? Czy (i jak) można osiągnąć sukces jako bank drugiego wyboru?
  • Generacja Z a lojalność – czy to w ogóle możliwe? Czy banki mogą być lubiane przez klientów każdej generacji jednocześnie?
  • Jaki jest potencjał pozycjonowania się jako love brand w bankowości?
  • Jakie strategie przyjmują banki, by wyjść z kategorii „tylko finanse”?

Podczas prezentacji otwierającej debatę zaprezentowane zostaną wyniki badania, które zgłębia postrzeganie lojalności przez konsumentów, w zależności od branży. Respondenci odpowiadali także na pytania o to, czy mają swoje love brandy, czy są wśród w nich marki finansowe? Zastanowimy się nad tym, co daje bycie love brandem, czy takie pozycjonowanie zmienia relację z konsumentem, no i finalnie — jaka jest perspektywa klienta?

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie