Zróżnicowane i liczne wyzwania stojące przed sektorem zmuszają banki do szybkiego reagowania na pojawiające się zmiany, w szczególności w zakresie technologii, rosnących oczekiwań klientów, czy rosnącej konkurencji ze strony instytucji niebankowych.

Debata rozpocznie się od przedstawienia wyzwań technologicznych, które są kluczowe dla przyszłości bankowości. Uczestnicy będą dyskutować o szansach i wyzwaniach jakie niosą nowe technologie, takie jak generatywna sztuczna inteligencja, i które mogą zrewolucjonizować sposób świadczenia usług bankowych już w najbliższej przyszłości.

Prezentacja “Menu bankowego EY 2024” oraz głos Związku Banków Polskich będą wstępem do rozmowy o priorytetach i wyzwaniach sektora, które stoją przed bankami w kolejnych miesiącach. Dyskusja pozwoli zrozumieć, jak banki planują się rozwijać i jakie kroki powinien podjąć sektor, aby wzmocnić swoją rolę w gospodarce.

Prezesi banków podzielą się też swoimi wizjami na temat tego, gdzie będzie rynek bankowy za 12 miesięcy i jakie kluczowe bariery w rozwoju będą musiały zostać pokonane. Debata dostarczy wglądu w strategiczne kierunki rozwoju sektora bankowego w Polsce.

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie