W trakcie debaty eksperci zarządzający w swoich instytucjach technologią IT i jej rozwojem, przeanalizują, spodziewane w perspektywie następnych 3 lat, kierunki transformacji technologicznej oraz utworzą mapę największych wyzwań w obszarze IT w sektorze bankowym.

Obok niezmiennie istotnego tematu, jakim jest cyberbezpieczeństwo, dyskusja obejmie również kwestie wykorzystania sztucznej inteligencji w procesach wewnętrznych i usługach bankowych oraz

zapewnienia ciągłości działania banków i rozwoju cyfrowej gospodarki w kontekście obecnych uwarunkowań  geopolitycznych. Eksperci omówią także wpływ i znaczenie regulacji krajowych i unijnych na strategię i organizację pracy obszarów IT.

Kluczowe zagadnienia:

  • Implementacja sztucznej inteligencji w procesach wewnętrznych i personalizacja oferty usług bankowych.
  • Rola sektora bankowego w budowaniu e-gospodarki i zapewnieniu ciągłości działania usług cyfrowych.
  • Zakres regulacji krajowych i unijnych oraz ich wpływ na strategię i organizację pracy obszarów technologii i cyberbezpieczeństwa.
  • Ewolucja modelu zatrudniania i wymaganych umiejętności – jakich nowych kompetencji będą potrzebować organizacje i pracownicy w kontekście masowego wdrażania nowych technologii?
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie