Mamy dziś do czynienia z prawdziwą kumulację niekorzystnych zjawisk oddziałujących na gospodarkę Polski i Europy. Tuż za wschodnią granicą Unii Europejskiej toczy się pierwsza od dekad regularna wojna na Starym Kontynencie. EKF nie może nie odnieść się do tej sytuacji. Nie chcemy jednak analizować przyczyn ani przeszłości, a zastanowić się and sposobami niesienia skutecznej pomocy dzisiaj i wsparcia w procesie odbudowy po wojnie, która musi się skończyć. Polskę i Unię Europejską czeka szereg niezbędnych decyzji, które określą nasze miejsce w światowym porządku gospodarczym. Stąd debata EKF o nowej dynamice i koniecznym przyspieszeniu w podejmowaniu decyzji i współpracy na osi Paryż-Berlin-Warszawa-Kijów.

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie