Opis debaty:
Standardy ESG, konieczność ich wdrażania i właściwego raportowania zmieniają biznes na całym świecie. Czy szczególna rola w tej transformacji przypada instytucjom finansowym? Ich relacja z klientami biznesowymi oparta jest na często budowanym latami zaufaniu. Czy oznacza ona, że to na instytucjach finansowych spoczywa specjalna odpowiedzialność za wsparcie klientów w dostosowaniu się do tych standardów? Jaką rolę odgrywają w tej relacji firmy technologiczne? Jakich rozwiązań cyfrowych potrzebuje biznes, aby wdrażać i raportować standardy ESG i kto powinien je dostarczać? Jak wygląda świadomość wyzwań wśród polskich przedsiębiorców. A przede wszystkim jakie pozytywne skutki może polskiemu biznesowi przynieść sprawne wdrożenie standardów ESG??

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główny Partner Medialny
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie