Debata z udziałem przedstawicieli najważniejszych instytucji sektora finansowego w naszym kraju skoncentrowana będzie na polskich aspiracjach do bycia międzynarodowym centrum finansowym o znaczeniu regionalnym.

Tegoroczny EKF będzie miejscem premiery Future Finance Poland – inicjatywy wspierającej rozwój branży finansowej nad Wisłą. Słuchacze panelu dowiedzą się, jaka jest jej wizja, misja i cele strategiczne oraz dlaczego jej twórcy nie będą wzorować się na rozwiązaniach z Dublina czy Dubaju, a skupią się na tworzeniu pierwszej i niepowtarzalnej Warszawy.

Podczas debaty, jej uczestnicy będą dyskutować o najważniejszych wyzwaniach branży:
1. Krajowy test Gallupa – jakie mamy silne strony i na czym możemy budować?
2. Złapani w sieć – w jakich obszarach musimy współpracować wewnętrznie? Jakie partnerstwa międzynarodowe dadzą nam przewagę?
3. „Jeśli potrafisz o tym marzyć – jesteś w stanie to osiągnąć” – wizja Warszawy i Polski za 5-10 lat

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie