• Polski sektor bankowy obsługuje ponad kilka milionów klientów MSP, jednocześnie klient MSP preferuje produkty leasingowe (ponad 60% firm MSP w Polsce finansuje swoje inwestycje leasingiem)
  • Produkty leasingowe to dla grup bankowych znaczące narzędzie dla skutecznej akwizycji i lojalizacji klientów, szczególnie z sektora MMSP
  • Z badań ZPL, firmy Indicator na klientach MSP oraz z analizy PSMM wynika, że klienci oczekują kompleksowego, spersonalizowanego i całkowicie zitalizowanego procesu obsługi, wsparcia w osiągania wspólnie celów ESG (np. dekarbonizacja, transformacja energetyczna, circular economy, współdzielenia, elektryfikacja pojazdów). Jak firmy leasingowe, a jak banki dostosowują się do tych oczekiwań?

Kluczowe zagadnienia:

  • Jak kształtować ofertę bankowości MSP wspierającą doświadczenie klienta?
  • Jak „pracować” produktem leasingowym z klientem MSP z perspektywy budowania długofalowej relacji?
  • Jak rynek leasingu będzie się przekształcał z rynku finansowania do rynku zarzadzania aktywami i doświadczeniem klienta?
  • Co ogranicza rozwój branży i spełnianie oczekiwań klientów?
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie