Zielone finanse w Polsce 2024, podobnie jak w latach poprzednich, nie stanowią próby systematycznego opisu stanu polskich zielonych finansów. To byłoby zresztą już niemożliwe w jednym rocznym raporcie. Zielone finanse są już dziedziną finansów na tyle dojrzałą, choć wciąż bardzo dynamicznie i wielotorowo się rozwijającą, że jeden roczny raport nie jest w stanie objąć wszystkich wątków. Ale wydaje się, że wciąż jesteśmy w stanie, i taką mamy ambicję, przestawić najbardziej aktualne zmiany, trendy, wyzwania i perspektywy zielonych finansów w Polsce. Do tego zapraszamy co roku zidentyfikowane przez nas grono czołowych ekspertów i liderów w zakresie zielonych finansów. Zielone finanse w Polsce 2024 są też forum dla Platformy Zrównoważonych Finansów przy Ministerstwie Finansów, skupiającej wielu uczestników szeroko rozumianego rynku zielonych finansów w Polsce i będącej forum dyskusji i podejmowania decyzji na temat strategicznych kierunków rozwoju zrównoważonych finansów w Polsce.

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie