Rynek kapitałowy jest najlepszym miejscem, w którym nowoczesne i innowacyjne przedsiębiorstwa mogą nie tylko pozyskać kapitał na swój rozwój, ale także zwiększyć swoją wiarygodność, rozpoznawalność marki i wpłynąć na promocję produktów lub usług. Do ich sprawnego funkcjonowania na rynku kapitałowym niezbędna jest także nowoczesna i niezawodna infrastruktura, dostarczająca usług dopasowanych do potrzeb krajowego rynku. Grupa KDPW dostarcza takie właśnie rozwiązania, będące odpowiedzią na międzynarodowe standardy oraz regulacje, a jednocześnie skrojone na miarę potrzeb rodzimego rynku. Mamy zatem w Polsce odpowiednią i sprawnie działającą infrastrukturę rynkową, regulacje zgodnie z międzynarodowymi standardami, małe, średnie i duże i przedsiębiorstwa odnoszące sukcesy na lokalnym i międzynarodowym rynku.

Mimo wielu zawirowań polska gospodarka radzi sobie całkiem dobrze; aktywnie działają firmy inwestycyjne. A mimo tego w ostatnich latach polski rynek kapitałowy wpadł jednak w stagnację. Warto zastanowić się dlaczego i porozmawiać, jak wyjść z tej sytuacji.

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie