W dyskusji panelowej, do której zapraszamy czołowych przedstawicieli sektora oraz ekspertów dziedzinowych, chcemy poruszyć temat potencjalnych korzyści i wyzwań płynących z pogłębiania się współpracy w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Pierwszym dyskutowanym zagadnieniem będzie kooperacja wewnątrz organizacji. Wspólnie zastanowimy się jakie działania podejmują Banki, żeby poprawiać szybkość i jakość przepływu informacji o zagrożeniach pomiędzy obszarami i jak te działania przekładają się na bezpieczeństwo klientów? Czy potrzebna jest centralizacja procesów anty-fraudowych, aby zapewnić pełny obraz klienta i ryzyk z nim związanych? A może powinniśmy pójść o krok dalej i rozszerzyć perspektywę o informacje z innych procesów, takich jak AML, reklamacje, sygnaliści, itp.?

Drugie zagadnienie, któremu będziemy chcieli się przyjrzeć, to współpraca i wymiana informacji na poziomie sektora. Zapytamy panelistów, jak obecnie wygląda ta współpraca w wymiarze wymiany informacji i czy jest ona wystarczająca. Zastanowimy się, jak mógłby wyglądać idealny system sektorowy do zapewnienia klientom możliwie najlepszej ochrony.

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie