W trakcie debaty poruszone zostaną zarówno czynniki napędzające, jak i hamujące rozwój rynku Consumer Finance. Porozmawiamy o efektywnych modelach biznesowych, które przynoszą sukces na rynku Consumer Finance, oraz przeanalizujemy różnice między klientem BNPL a tradycyjnym klientem Consumer Finance, w tym ich profil, potrzeby i ryzyko. Dyskusja uwzględni również rolę regulacji – jakie korzyści i wyzwania przynoszą one zarówno klientom, jak i podmiotom finansowym, oraz jak skutecznie wyróżnić się na uregulowanym rynku.

Tematy/tezy:

  1. Co napędza a co hamuje rynek Consumer Finance?
  2. Skuteczne modele biznesowe na rynku Consumer Finance.
  3. Klient BNPL vs Consumer Finance – profil, potrzeby, ryzyko.
  4. Rola regulacji – dla klienta i podmiotów, czego się już nauczyliśmy?
  5. Czym można się wyróżnić na uregulowanym rynku Consumer Finance?
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie