Kluczowe zagadnienia:

  •  Ekspansja spółek cyfrowych w CEE na podstawie raportu Digital Poland.
  •  Agresja Rosji na Ukrainę – jakie zmiany wprowadza?
  •  Uruchomienie nowych zmiennych ekonomicznych (inflacja, stopy procentowe, ceny energii, ceny żywności, szybkie zmiany wartości spółek portfelowych).
  •  Kapitał i płynność PE.
  •  Perspektywy 2022 – 2025.

Ostatnie lata obfitują w nietypowe wydarzenia, które w istotny sposób wypływają na cały rynek i determinują kierunki jego rozwoju. Po dwuletniej pandemii stanęliśmy twarzą w twarz z wojną w Ukrainie. Wojna za naszą wschodnią granicą jest kolejną niewiadomą i wydarzeniem kryzysowym, które wprowadza ogromną niepewność odnośnie tego jak będą funkcjonować globalne oraz lokalne rynki.

W trakcie debaty przybliżona zostanie mapa rynku private equity w roku 2022 (transakcje, aktywne fundusze) oraz najnowsze obserwowane trendy na rynku PE w Europie i na świecie.
W panelu wezmą udział wybitni specjaliści z obszaru finansów, zarządzania funduszami, makroekonomiści oraz osoby, które pozostają blisko procesów związanych z pozyskiwaniem finansowania w tym sektorze.

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie