Wartość z zastosowania GenAI w sektorze ubezpieczeń i sektorze finansowym – wstęp

  • Omówienie wyników badania GenAI x FI: Przedstawienie wyników badania z udziałem 68 instytucji finansowych oraz ich wpływu na praktyki i strategie

Zagadnienia do panelu:

  1. Do czego banki i ubezpieczyciele stosują AI i jakie są kolejne kroki?
    – Zastosowania GenAI w praktyce: Debata o kluczowych zastosowaniach generatywnej sztucznej inteligencji w kontekście oczekiwań klientów i jakie podjąc kolejne kroki?
  2. Wpływ GenAI na Talenty oraz relacje klient-ubezpieczyciel:
    – Zmiana w relacjach z klientami: Jak nowe technologie wpływają na interakcje klientów z ubezpieczycielami i bankami oraz czy kluczowe kompetencje potrzebne od talentów sie zmienią?
  3. Holistyczne podejście do Responsible AI i relacje z klientami:
    – Responsible AI: Projektowanie i wdrażanie zarządzania odpowiedzialną sztuczną inteligencją, minimalizacja ryzyk przy transformacji biznesowej oraz odpowiedzi na zagrożenia.
Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie