Dziękujemy za rejestrację na debatę pt.: “Jak przełamać pandemiczny pesymizm? Pozytywne spojrzenie na odmienioną rzeczywistości.” organizowaną w ramach Projektu EKF.

Debata rozpocznie się 19 maja 2021 o godz. 15:00

Państwa link do wydarzenia: https://www.efcongress.com/debata-pandemiczny-pesymizm/

Potwierdzenie rejestracji otrzymają Państwo na podany adres e-mail.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu:  martyna.chojnacka@efcongress.com

 

Zespół Europejskiego Kongresu Finansowego

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie