Dziękujemy za zainteresowanie naszymi transmisjami LIVE. Jeżeli chcesz otrzymać powiadomienia mailowe o transmisji "Kwadransa z EKF" na chwilę przed jej rozpoczęciem, zapisz się na listę, a prześlemy do Ciebie informacje o rozpoczęciu kolejnych spotkań z naszymi ekspertami.
  Organizator
  Poprzedni slajdNastępny slajd
  Partner Główny EKF
  Partnerzy EKF
  Poprzedni slajdNastępny slajd
  Partnerzy Instytucjonalni EKF
  Poprzedni slajdNastępny slajd
  Partnerzy akademiccy
  Poprzedni slajdNastępny slajd
  Główni Partnerzy Medialni
  Poprzedni slajdNastępny slajd
  Partnerzy medialni
  Poprzedni slajdNastępny slajd
  Wybierz wydarzenie
  Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

  ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

  W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

   

  Wyszukaj na stronie

  Anuluj wyszukiwanie