Ewa Duerr

Google Cloud GenAI
Ewa Duerr
Google Cloud GenAI

bio

Ewa kieruje zespołem rozwoju produktów sztucznej inteligencji dla Cloud Applied Artificial Intelligence w Google, w Kalifornii, skupiając się na Generatywnej Sztucznej Inteligencji, Platformie Deweloperskiej Vertex AI oraz Sztucznej Inteligencji w Centrach Obsługi Klienta i rozwiązaniach optymizacji wyszukiwania informacji dla firm. Pełni również rolę doradcy Google ds. sztucznej inteligencji wobec różnych decydentów politycznych i organów regulacyjnych. Posiada tytuł MBA z Harvard Business School oraz ukończyła programy edukacyjne na Uniwersytecie Stanforda i Harvard Kennedy School. Ewa ma wieloletnie doświadczenie jako przedsiębiorca i inwestor w startupach technologicznych, a także jako konsultant zarządzania w Bain & Co. Oferuje globalną perspektywę: pracowała i studiowała na sześciu kontynentach i posługuje się siedmioma językami. Co ciekawe, Ewa pochodzi z rodziny muzyków i zawodowo grała w orkiestrze jako pierwsza skrzypaczka. Jest pasjonatką maratonów, jeździ na motocyklu i posiada licencję pilota helikoptera.

 

Ewa Duerr
Google Cloud GenAI

See related

Wybierz wydarzenie
European Financial Congress10 - 12 June 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Search on the site

Cancel search