Szanowni Państwo,

będąc uczestnikiem EKF w formule online, macie Państwo zapewniony dostęp do strefy networkingowej (czat). Czat wyświetla się na platformie EKF online bezpośrednio pod oknem transmisji. W ramach czatu jest możliwość grupowej komunikacji między uczestnikami EKF online. Informujemy również o możliwości komunikowania się indywidualnie poprzez czat bezpośrednio z innym użytkownikiem platformy.

Podczas rejestracji do platformy EKF online, mieliście Państwo możliwość wyrażenia zgody na dostęp do czatu. (Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, stanowisko, firma oraz zdjęcie innym Uczestnikom Europejskiego Kongresu Finansowego w części networkingowej platformy EKF online. Zgoda ta jest elementem niezbędnym do uczestniczenia w czacie między Uczestnikami EKF na platformie EKF online. W każdym momencie mogą Państwo anulować zgodę edytując Mój profil na platformie EKF online.)

Aby włączyć czat proszę postępować zgodnie z poniższą instrukcją.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy10 - 12 czerwca 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie