• XXV konferencja „IT w instytucjach finansowych” zostanie zrealizowana w dwóch odsłonach:
    w roku 2022, trzy sesje specjalne Konferencji podczas tegorocznych Kongresów w ramach projektu Europejskiego Kongresu Finansowego:
    1) Kongres Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej (8/9 listopada 2022) – jedna sesja specjalna
    2) Kongres Bankowości Detalicznej (30 listopada) – jedna sesja specjalna
    3) Kongres Consumer Finance (1 grudnia) – jedna sesja specjalna
  • w roku 2023, formuła stacjonarna, wydarzenie dwudniowe, termin marzec/kwiecień.

Podczas tegorocznych sesji ,,IT w instytucjach finansowych” koncentrować się będziemy na najważniejszych tematach i wyzwaniach związanych z branżą technologiczną dla sektora
finansowego. Na podstawie badania sondażowego przeprowadzonego na potrzeby debat Europejskiego Kongresu Finansowego 2022 wśród CIO 8 największych banków w Polsce, określone zostały główne obszary tematyczne Konferencji w 2022 roku. Więcej informacji znajduje się na stronie.

Programy poprzednich edycji

Wybierz wydarzenie
IT w instytucjach finansowychdebaty rozproszone 2022
edycja stacjonarna 2023

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie