Serdecznie zapraszamy do współpracy instytucje zainteresowane partnerstwem w konferencji IT w instytucjach finansowych oraz współtworzeniem z nami kolejnej edycji.

Centrum Myśli Strategicznych jako think tank inicjuje debaty, a także opracowuje rekomendacje w sprawach kluczowych dla sektora finansowego Polski i Europy włączając się w ważne globalne i wewnątrzkrajowe dyskusje.

Nad zachowaniem wysokiego poziomu merytorycznego oraz ważności i aktualności inicjatyw pracują Rady Programowe.

Wybierz wydarzenie
IT w instytucjach finansowychmarzec 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie