Szanowni Państwo,

Debata z cyklu „EKF – bankowość korporacyjna i inwestycyjna”. pt: Zmiany nawyków i zachowań konsumentów w świecie pandemii i po pandemii – rozwój nowych technologii w biznesie, odbędzie się formule stacjonarnej 29 września 2021 w godz. 12:00-13:00. Spotkanie będzie transmitowane na żywo ze studia Microsoft w Warszawie z udziałem wszystkich Panelistów w studio, ale bez udziału publiczności.

Współgospodarzami debaty są: PKO Bank Polski, Microsoft oraz Europejski Kongres Finansowy.

Moderatorem debaty będzie Paweł Jakubik, Członek Zarządu Microsoft, a wśród zaproszonych Panelistów są:
1. Aleksandra Sroka-Krzyżak, Head of Strategy and Chief of Staff, Allegro
2. Tomasz Burzyński, Chief Data Officer at Integer.pl/InPost
3. Przedstawiciel PKO Banku Polskiego
4. Marcin Dzienniak, Wiceprezes Zarządu, Operator Chmury Krajowej

Podczas debaty chcielibyśmy skoncentrować się na następujących zagadnieniach:
1. Jak pandemia poprzez zmiany zachowań konsumentów wpływa na sektor korporacyjny?
2. Czy w wyniku pandemii banki muszą zmienić swoje podejście do finansowania korporacyjnego (zmiany wskaźników ryzyka, zmiany preferencji, finansowanie innych segmentów, zmiana oferowanych produktów finansowych)?

3. W jakich segmentach rynku należy się spodziewać ożywienia inwestycji i jak je stymulować?

Transmisję można oglądać również na youtube.

Wybierz wydarzenie
Kongres Bankowowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej5-6 listopada 2024

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie