Zapraszamy na transmisję konferencji podczas, której zaprezentowane będą Makroekonomiczne wyzwania i prognozy dla Polski w opinii ekspertów Europejskiego Kongresu Finansowego (VIII edycja) w dniu 14 grudnia o godz. 14:15. Konferencja odbędzie się w Warszawie w Sali Notowań Centrum Giełdowego w Warszawie (ul. Książęca 4).

Prognozy te stanowią konsensus ilościowo-jakościowy z odpowiedzi, które napłynęły do EKF do dnia 6 grudnia 2021 r. od wybitnych polskich ekonomistów, współpracujących przy kolejnych edycjach tego konsensusu.

Prognozy ilościowe wskaźników ekonomicznych nadesłało 15 ekspertów, zaś 42 ekspertów przedstawiło swoje opinie nt.:

  • największych zagrożeń dla koniunktury gospodarczej,
  • największych zagrożeń dla stabilności systemu finansowego,
  • rekomendowanych działań w obszarze polityki gospodarczej.

Dodatkowo, w tej edycji Prognoz eksperci wypowiedzieli się na temat najważniejszych zagrożeń dla wiarygodności PLN w perspektywie 2023 r.

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie