Adam Berent

Członek Zarządu, Millennium Bank Hipoteczny
Adam Berent
Millennium Bank Hipoteczny

bio

Absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej (1992 r.). W 2004 roku uzyskał tytuł MBA SGH/University of Minnesota (Carlson School of Management).
Adam Berent rozpoczął karierę zawodową w 1990 roku w Departamencie Zagranicznym Banku Inicjatyw Gospodarczych BIG S.A. (obecny Bank Millennium S.A.). W latach 1992–2000 pełnił kolejno funkcje Dyrektora Departamentu Planowania, Departamentu Planowania Strategicznego oraz Departamentu Zarządzania Aktywami i Pasywami. W latach 2000-2004 kierował Departamentem Ryzyka oraz Departamentem Kredytów Banku Millennium S.A. Od 2004 do 2008 roku oddelegowany do pracy w spółce-matce Grupy Kapitałowej BCP (Banco Comercial Português) na stanowisko Dyrektora Pionu Detalicznego Ryzyka Kredytowego w Grupie BCP. W latach 2011-2020 roku kierował Departamentem Ratingu Banku Millennium S.A. Od lipca 2020 roku zarządza Pionem Ryzyka w Millennium Banku Hipotecznym S.A.

Adam Berent
Millennium Bank Hipoteczny

Zobacz również

Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie