Adam Spławski

Wiceprezydent, Lider Klastra Europy Centralnej w zespole Mastercard Advisors
Adam Spławski
Mastercard Advisors

bio

Adam na początku 2021 r. powrócił do zespołu Data & Services w Mastercard w nowej roli. W ramach doradczego ramienia organizacji płatniczej, odpowiada on za realizację projektów konsultingowych i marketingowych oraz implementację innowacyjnych rozwiązań analitycznych dla klientów w regionie Europy Centralnej. Wcześniej, w latach 2014-2018, Adam był odpowiedzialny za rozwój biznesu doradczego Mastercard Advisors na rynku polskim, będącego obecnie częścią Data & Services.

Adam ma wieloletnie doświadczenie w doradztwie strategicznym i operacyjnym dla instytucji finansowych, branży FinTech i merchant’ów (zdobyte w Mastercard Advisors, PwC i Deloitte, podczas licznych projektów w Polsce, Europie Środkowo-Wschodniej, Ameryce Północnej, krajach nordyckich i na Bliskim Wschodzie) oraz w branży płatniczej (w tym również w organizacji Visa, w której pełnił rolę regionalnego dyrektora sprzedaży).

Adam jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (na kierunku Finanse i Bankowość) oraz wielu kursów edukacyjnych (ostatnio w zakresie budowy cyfrowych strategii w INSEAD).

Adam Spławski
Mastercard Advisors

Zobacz również

Organizator
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partner Główny EKF
Partnerzy EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy Instytucjonalni EKF
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy akademiccy
Poprzedni slajdNastępny slajd
Główni Partnerzy Medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Partnerzy medialni
Poprzedni slajdNastępny slajd
Wybierz wydarzenie
Europejski Kongres Finansowy2-4 czerwca 2025

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER!

W ramach newslettera przesyłać będziemy informacje o inicjatywach Samorządowego Kongresu Finansowego. Możesz spodziewać się także zaproszeń do udziału w debatach, ale również materiałów eksperckich w postaci komentarzy, artykułów czy raportów i filmów video.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną (newsletter) i listowną na temat innych wydarzeń organizowanych przez Fundację Centrum Myśli Strategicznych. Zgoda jest obowiązkowa. Administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Centrum Myśli Strategicznych z siedzibą ul. Stępińska 28, 00-739 Warszawa, e-mail: kontakt@fundacjacms.pl Mam prawo cofnąć zgodę w każdym czasie (dane przetwarzane są do czasu cofnięcia zgody). Mam prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa oraz prawo do przeniesienia danych.*

 

Wyszukaj na stronie

Anuluj wyszukiwanie